• O nas

  O firmie

  onas1

  Furnisol to rodzinna firma, prowadzona przez braci Przemysława oraz Bartosza Zawieja, będąca odpowiedzią na stale rosnące potrzeby branży meblarskiej.
  Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości uchwytów i innych elementów wykończeniowych, a także wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań, które mają służyć poprawie funkcjonalności i estetyki dostępnych na rynku produktów.
  Wyróżnia nas pasja tworzenia oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Z wielką starannością wybieramy materiały do produkcji i stosujemy takie metody wytwarzania, które gwarantują najwyższą jakość oferowanych elementów. Dzięki temu, szybko zyskaliśmy przychylność, a także uznanie klientów, zajmując istotne miejsce wśród producentów w swojej branży.
  Staramy się sprostać wymaganiom współczesnego designu. W produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, które świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Są przy tym niezwykle eleganckie i odporne na uszkodzenia.
  Celem naszej firmy jest połączenie w jednym produkcie wytrzymałości, funkcjonalności i wysokiej estetyki. Udaje się to, dzięki wiedzy, doświadczeniu, a także nowoczesnym technologiom produkcji. Łączy nas przekonanie, że wspólnie tworzymy coś trwałego.

  Kontrola jakości

  onas2

  Aby produkowane przez nas wyroby w pełni spełniały wymagania techniczne i użytkowe stawiane przez naszych Kontrahentów, przeprowadzamy drobiazgową kontrolę jakości i badania na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Podczas badań główny nacisk kładziemy na kontrolę jakości powierzchni produktu finalnego. W celu spełnienia wymagań naszych Kontrahentów stosujemy poniższe metody kontroli jakości:

  • cross cut test
  • salt spray test
  • liquid test
  • measuring test